مقدمه

تداوم و بقاء موسسات و بنگاه ها، متکی به شناخت و تحلیل شرایط محیط فعالیت های اقتصادی است.

پیچیدگی مناسبات تجاری، رشد سریع تکنولوژی و گسترش فعالیت ها در بازارهای جهانی از مشخصه های بارز عصر حاضر است.در چنین شرایطی مدیرانی که تصمیمات مناسب و به موقع را اخذ نمایند موسسه را در جهت رشد و موفقیت هدایت می کنند.

بکارگیری ابزارهای پیشرفته برای دستیابی به اطلاعات و تصمیم گیری بهینه میتواند مدیران را در این امر یاری رساند.

سیستم‌های اطلاعاتی نوین مبتنی بر یکپارچگی، انسجام و سازگاری است تا بتواند نیاز مدیران را برای پاسخ گویی به مقتضیات جاری و آتی با ایجاد اطلاعات صحیح و دقیق و به هنگام مرتفع نماید.

معرفی

مجموعه سيستم‌هاي یکپارچه مالی سازمانی پویا پيوند سرآغاز حرکت از سیستم‌های سنتی مجزا به تکنولوژی نوین اطلاعات با تکیه بر ارتباط و پیوستگی بین سیستم‌ها و زیر سیستم‌های است که به نحوی به یکدیگر مربوط می شوند.

کوشش چند ساله اخیر و تجربیات شرکت پویا پیوند در سیستم‌های کاربردی سازمانی و  مالی پیوند تجلی پیدا کرده است. سيستم‌هاي یکپارچه سازمانی و  مالی پیوند، بستر اجراي فرآيندهاي كسب‌وكار سازمان مشتري را فراهم مي‌آورد و از منظر بيروني متشكل از سيستم‌هاي متعددي است كه توسط كاربران مختلف استفاده مي‌شوند.

مجموعه سيستم‌هاي یکپارچه مالی سازمانی پویا پيوند، تحت واسط كاربر يكساني عمل نموده و از اين طريق اطلاعات مختلف سازمان را به نمايش مي‌گذارد. محيط نمايش مذكور داراي امكاناتي است كه كاربران قسمت‌هاي مختلف و متعدد می توانند بسادگی از آن استفاده نمايند.

شرکت مشاورین داده پردازی پویا پیوند در مرداد ماه سال 1389 تاسیس گردید.

موسسین این شرکت از مدیران سابق و اعضای هئیت مدیره شرکت سیستم‌های کاربردی نرم افزاری سینا پیوند هستند (شرکت نرم افزاری سینا تولید کننده محصولاتی مانند زرنگار، پیشکار و نرم افزارهای مالی پیوند تحت داس به مدیریت آقای دکتر صنعتی و آقای دکتر رجایی ثانی ) که سابقه 26 سال تجربه در امر توسعه و تولید نرم افزارهای سازمانی، مالی و اداری و استقرار شبکه های محلی(LAN) را دارا هستند که در بیش از 450 شرکت و موسسه و سازمان دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین در تحلیل و استقرار سیستم های سازمانی سینا  (ERP) را که در موسسات مختلف در حال اجرا است نقش موثری ایفا نموده اند.

فعالیت ها و محصولات در موارد زیر خلاصه می شوند:

  • ارائه نسخه های جدید تحت ویندوز و تحت وب سيستم‌هاي یکپارچه مالی سازمانی پویا پيوند شامل سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت، کنترل موجودی،تدارکات خرید، فروش تولیدی و بازرگانی، فروش شرکتهای پخش، داراییهای ثابت ، حقوق و دستمزد، خدمات پس از فروش، تولید و بهای تمام شده (سفارشی و مناسب سازی شده برای صنایع مختلف)
  • مشاوره ، نیازسنجی، پیاده سازی و راه اندازی بستر شبکه سالم سریع مطابق استانداردهای روز دنیا با حفظ امنیت اطلاعات
آشنایی با تیم ما
پویا صراف‌زاده
مدیر عامل، کارشناس ارشد طراحی و توسعه نرم افزار
غلامرضا صراف‌زاده
رئیس هیئت مدیره
سمانه فرمانی
مدیر استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزار
علیرضا رینان
مدیر توسعه نرم‌افزار
آرمین زاهدی
کارشناس ارشد طراحی و توسعه نرم افزار
بیژن برومند
مدیر امنیت شبکه‌های کامپیوتری
امیر منصور رضا خانی
کارشناس ارشد طراحی و توسعه نرم افزار
طراوت نیکنام
پشتیبانی نرم افزار